Bedayi Ahşap (Ahşap , Seramik , Polyester Sanatsal ve Hobi Malzemeleri)

Hakkımızda

Firmamız Ankara Gersan Sanayi Sitesinde Ahşap MDF Atölyesi ve Hobi Mağazası olarak faaliyet göstermektedir. Ahşap Ürünlerimizi Ankara dışı firmalara toptan olarak da pazarlamaktayız. Ahşap Kutu ve ürünler haricinde firmamızdan  her türlü sanatsal malzemeler hobi malzemeleri Akrilik Boya, Metalik boya, Eskitme boya, Hazır Kolay Transfer Kağıtları, Dekopaj Kağıtları,  Seramik Objeler, Polyester Objeler ve  Cam Objeler’ide hizmetinize sunmaktayız. Müşterilerimiz arasında Sanatevleri, Ahşap Boyama ve Seramik Boyama Kursları, Hobi Malzemeleri Mağazaları, Kırtasiyeler, Ev Dekorasyon firmaları, Hediyelik Eşya Satıcıları, Ahşap Kutu kullanan tüm ambalaj’cılar, Ambalaj sanayi, Abajur üreticileri ve Pastanelerin yanı sıra Bütün Boyama Kursları, Boyama Atölyeleri, Ankarada Belmek, Halk Eğitim Kursları, Yenimek, Keçmek, Todam, Ahşap, Seramik Boyama ve El Beceri Kursları, Ankara dışı ise satış bayi kanallarımız vardır. Şayet İnternetten alışveriş yapmak usulünüze gelmiyor ise,  bulunduğunuz ilde bulunan bayimiz için lütfen bizimle irtibata geçin.  

 

Sanatsal Malzeme satışı ve Ahşap MDF Objeler üretimi haricinde müşterilerimize sunmuş olduğumuz diğer hizmetlerimiz ilede faaliyet göstermekteyiz. Yaklaşık Her Ay Ankarada Kurs Hocalarımıza Seminer ve Kurs alanımızda Ürün ve Teknik Seminerler düzenlenmektedir. Ayrıca Her Cumartesi Herkezin katılabileceği küçük Kurslar verilmektedir. Bu Kurslar genellikle Ahşap Boyama teknikleri ve Seramik Boyama Teknikleri olmaktadır. Göstermiş olduğumuz teknikler arasında Örümcek Çatlatma, Krokodil Çatlatma, İki Boya Arası Çatlatma, Resim üstü Çatlatma, Dekopaj tekniği, Peçete Tekniği, tamamlama, One Stroke (Van Strok), Eskitme, Naturel boyama, Transfer tekniği, küfleme, ziftleme Seramik boyama, Polyester boyama ve tüm teknikleri yer almaktadır. Her yılın sonunda Ankara’da nerdeyse bütün El sanatları sergilerine katılıp hatta bazen Ankara dışı sergilerinde bulunup, buralardan izin almak şartıyla resimler çekip internette her El Sanatları Sergisini ayrı bir bölümde yayınlamaktayız. Yine Ankarada faaliyet gösteren bütün El İşi, El Sanatları ve Hobi Kurslarına katılan öğrencilere servis hizmeti vermekteyiz. Bu hizmeti alabilmeniz için Kurs Hocamızın bizi arayıp bir randevu talebinde bulunması yeter. Biz Kursta bulunan grubu yerinden alıp Mağazamıza ve tekrar Alışverişten sonra Mağazamızdan Kurs yerine bırakmaktayız.

 

Atölyemizde Klasik Ahşap makinelerı haricinde birde CNC – Router Makinesi vardır. CNC Makinemiz  2m x 3m boyunda olup hassas işler çıkarmaktadır. Dolayısıyla diğer sektörlerede Ahşap Kutu Hediyelik Eşya, Abajur ve hayalinize gelebilecek her türlü ürünü veya yarı mamülü demir ve çelik olmadığı sürece fason kesmekteyiz. CNC – Router  Fason Kesim işlerinizin grafik çizimini ya kendi bünyemizde sizin için yapmaktayız yada sizin kendi çiziminizi kullanıp kesimleri gerçekleştirmekteyiz.

 

Aklınıza takılabilecek her türlü sorularınız için lütfen bizi arayınız……

 

 • Alışveriş Sepeti

  Alışveriş sepetinizde
  ürün bulunmamaktadır.

 • Kullanıcı Menusu
  Email
  :
  Şifre
  :
  Beni Hatırla
 • Haber Listesi
  Haber listemize kaydolarak tüm yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.
  Adınız
  :
  Emailiniz
  :
 • Döviz Kurları
  EURO
  :
  3,2936 TL
  POUND
  :
  4,5036 TL
  USD
  :
  2,9199 TL
  Son Güncelleme
  2015-08-30 08-03-37
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.